I. ZAKUPY W SIEDZIBIE FIRMY

Zapraszamy do siedziby firmy, gdzie znajdziesz całą gamę oferowanych przez nas produktów, tj. części blacharskie, oświetlenie, lusterka, chłodnice – bardzo dobra szeroka oferta, wahacze, zwłaszcza do japończyków i koreańczyków, oświetlenie tuningowe, włączniki, przełączniki, amortyzatory, pompy wspomagania, przekładnie kierownicze.
Do każdego zakupionego produktu dołączamy paragon lub - na życzenie klienta - Fakturę VAT.

G13, ul. Brzozokalska 29, 96-325 Adamów-Wieś

II. ZAKUPY NA ALLEGRO

Znajdziesz nas tutaj

POTWIERDZENIE ZAKUPU

Zaraz po zakupieniu danego przedmiotu otrzymasz e-mail od allegro z potwierdzeniem zakupu tego przedmiotu oraz z dokładnymi informacjami dotyczącymi płatności i dostawy.
Otrzymanie potwierdzenia zakupu wiąże się z tym, iż dany towar został ZAKUPIONY, i nie można już cofnąć tej operacji (oczywiście można zwrócić zakupiony towar, co wiąże się z pewnymi kosztami, czytaj "Reklamacje, wymiany oraz zwroty").
Po zakończeniu transakcji uprzejmie prosimy o wystawienie komentarza, co sygnalizuje nam, że towar został dostarczony. Zawsze wystawiamy komentarz jako drudzy.

CENY, WYSYŁKA ORAZ PŁATNOŚCI

Na każdej aukcji podane są ceny brutto przedmiotów, jak również koszty związane z wysyłką kurierem. Nie wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej.
Przedmioty zakupione do godziny 12 dostarczane są na drugi dzień roboczy. Przesyłkę nadajemy zawsze za potwierdzeniem odbioru. Towar wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym firmy lub za pobraniem. Możliwy jest także osobisty odbiór towaru.
Kupujący wybiera dogodny dla siebie sposób płatności. W przypadku wpłaty na konto nr rachunku jest podany w mailu potwierdzającym zakup. W tytule przelewu prosimy o wpisanie swojego loginu z Allegro oraz numeru aukcji. Na ostateczną kwotę składa się cena towaru oraz koszt wysyłki.

GWARANCJA SATYSFAKCJI

W przypadku, gdy zakupiony przez Ciebie towar nie spełnia Twoich oczekiwań, możliwa jest wymiana lub zwrot - towar nie może być używany, musi pozostać w stanie nienaruszonym. Koszty wysyłek związane z wymianą bądź zwrotem pokrywa Kupujący.

REKLAMACJE, WYMIANY ORAZ ZWROTY

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2002 roku o ochronie praw konsumentów z towaru zakupionego w naszej firmie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Do każdego zakupionego produktu dołączamy paragon lub - na życzenie klienta - Fakturę Vat. Dokumenty te są niezbędne do uwzględnienia reklamacji, wymiany bądź zwrotu towaru.

Klient zgłasza reklamację, wymianę towaru lub jego zwrot do działu wysyłek. Zwrot oraz wymiana możliwe są tylko w przypadku, gdy towar zostanie odesłany w takim samym stanie, w jakim został dostarczony Klientowi - nowy, nieużywany. Kupujący wysyła towar na wskazany przez nas adres, koszty wysyłki związane ze zwrotem lub wymianą towaru całkowicie pokrywa Kupujący, natomiast koszty związane z odesłaniem Klientowi odpowiedniego towaru - ponosi sprzedawca. W przypadku reklamacji wadliwego towaru, wymontowanego przez klienta lub osoby przez niego upoważnione, reklamacja obejmować będzie jedynie wadliwy towar, natomiast koszt demontażu pokrywa klient. Nie odbieramy zwrotów za pobraniem.

Po otrzymaniu od Klienta towaru natychmiast wymieniamy go na nowy bądź (w przypadku zwrotu towaru) zwracamy należność. Zwrot pieniędzy następuje przelewem na wskazane przez Klienta konto w ciągu 5 dni roboczych od otrzymania zwracanego towaru.

Uprzejmie prosimy, aby do paczki włożyć list z opisem sytuacji oraz swoimi danymi osobistymi (nick z Allegro, nazwisko, adres), co bardzo ułatwi nam wymianę lub zwrot pieniędzy.

Pozdrawiam oraz życzę przyjemnych zakupów

Grzegorz Wiciński